Andre veteránem a další připomínky.

Ano, Andre dostal veterána. Proč? Protože je to slušný a bezproblémový hráč, který se chová mile ke všem, nenadává a jeho ego není třeba měřit v kilometrech. Pro Ovci a ostatní, kteří brečíte, že nemáte rank a vymlouváte se na nespravedlnost, nebo na nespravedlivé GM, tak vězte, že rank je jenom o přístupu a chování. Nebrečte a radši sekejte dobrotu, místo toho, abyste byli useless kriplové.

Yop, sem čůrák :3
Pan čůrák co dostal 2x permu na TS :3

Jo, nemáme na TS zájem o useless kriply, kteří přijdou akorát trollit, pak si daj jinou IP a znovu trollej.

Jaký trolli? :o Pouze sem přišel do roomky a hned ban :o

Nelži.

Nelžu :slight_smile:

Lžeš a jsi ubohej. Vybreč si tu svoje srdíčko, ale dokaď jsem admin, tak se na TS nedostaneš.

Dobre to stacilo, uz toho laskave nechte.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Nasrat

Ovcak a jeho trollI plsik… Jinak si myslim, že Andre veterana mit klidne muze… nevim teda kdo k tomu mel kecy, ale urcite nekdo kdo je chytrej :smiley:

Ovce je zcela kontraproduktivní element pro komunitu. RafaFlash měl kecy, protože veterán měl být přece on… :slight_smile:

Ban!

To nikomu neberu, Andre je jeden z tech normalnich.

yy

Nemám zájem o tvoje kecy na fóru, Ovce.

No tak uz se uklidnete.

Já mam dojem, že ovcak tu chtěl skončit, ne? Nezdá se mi normální pozdrav, když se odpojuju “mějte se tu hovada”…

Ano, Ovce už hrát nebude. Nenechám ho, nasral nejenom mě, ale i další lidi a je to jenom malé hnusné hovado.

[ATTACH=full]828[/ATTACH]

)
[ATTACH=full]829[/ATTACH]

[ATTACH=full]830[/ATTACH]