Anvlkovo bydlení v Religne

Asi většina ví, že ikdyž bydlím v Banditově městě, hlavní sídlo mám hluboko v podzemí, v horách, daleko od Religne.
Už mám za sebou kus práce a dokonce se mi podařilo najít super texturepack, díky kterému se mi u mě doma líbí ještě víc :mrgreen:
Chtěl bych vám ukázat pár screenů, jak to vidím já, protože s obyčejnými texturami to musí být celkem šílené, řekl bych :smiley:

Počátky stavby, ještě s originálními texturami.
[ATTACH=full]324[/ATTACH]

Hlavní sál po dokončení.
[ATTACH=full]325[/ATTACH]

Z jiného úhlu.
[ATTACH=full]326[/ATTACH]

Vstupní chodba, na jejíž protější straně se rozléhá objemný sklad.
[ATTACH=full]327[/ATTACH]

Moje osobní komnátka.
[ATTACH=full]328[/ATTACH]

Zbrojnice.
[ATTACH=full]329[/ATTACH]

Nové slušivé obrazy.
[ATTACH=full]330[/ATTACH]

Následující screeny jsou už z hlavního města Religne.
Velmi úrodné pole.
[ATTACH=full]331[/ATTACH]

Velmi útulná krčma.
[ATTACH=full]332[/ATTACH]

Postupně přidám další, až budou, je toho mnohem víc, co stojí za vidění :smiley:

Pěkný, kdybych byl fanda Gothicu asi by to byla moje volba, i když já už se asi od defaultního texture packu neodtrhnu.
Taky jsem dřív používal různé texture packy, ale ten defaultní má takový svoje kouzlo jednoduchosti, i v něm mohou vypadat stavby hodně dobře. Přijde mi, že realistický texture pack se do minecraftu moc nehodí. Ale to je věc vkusu.

Z těch texture packů co jsem používal jsem měl nejraději asi Dokucraft Light, nebo Dark[/url] a potom minimalistický [url=http://www.planetminecraft.com/texture_pack/ocd-pack/]oCD Texture Pack. Možná že si je ještě někdy nahodím :smiley:

Anvlk se zabydlel

Ne, anvlk už tady několik měsíců nehraje. Mimochodem, tohle je rok staré vlákno.

Vcera byl na serveru, byl trochu mimo, rozbijel si chestku a ptal se jak ji otevrit.