Hodnocení

Takže, napadlo mě, že by se hodilo nějaké to hodnocení hráčů.
Takže jsem si řekli OK, udělám to.
Do komentů může kdokoliv napsat jakehokoliv hráče.

Příklad :
Nick : OvceCZ
Projev : Hráč se projevuje dobře
Chování : Chová se dobře
Ochota : Rád pomůže

Takže doufám, že se tohle nějak využije :slight_smile:
@OvceCZ

OvceCZ vis co je smutne? Ze tohle hodnoceni ma byt podstate rank system. Bohuzel nefunguje a ranky dostavaji lide, kteri nesplnuji podminky a pak se musi delat na forku topic o tom, kdo jak se chova a pod :smiley:

Mno jo, ale za skoušku to stojí :slight_smile:

Takovej systém je úplně k ničemu, aktivní GM si všimne, jak se nějaký hráč chová.

Ale nám nešlo o to, aby GM mělo přehled, ale aby měl přehled hráč, nováček, a mohl si na foru najít něco o hráči kerej ho třeba láká do města a tady by si mohl přečíst že okradl pár hráčů.

Btw ovce smaž ty moje tagy … tohle byl tvůj nápad :slight_smile:

Stejně pokvete obchod s hodnocením a nakonec to bude k ničemu, buď protože to nikdo nebude používat, nebo díky kvůli tomu, že pokud to někdo používat bude, tak se obchod s hlasy stane denním chlebem.

Souhlasim s Cernamamba a Isis. Navíc, hodnocení se muže od různých hráčů na jednotlivce lišit a může tak být důvodem dalších sporů. Třeba jen já osobně, některým pomáhám a jiným ne (odpuzuje mě např. škemrání, vynucování). Jak by mě tedy ohodnotili ti, kterým jsem pomohl a ti, kterým ne? :wink: Více platná, by mohla být kronika města, kde by starosta napsal hráč ten a ten vyhozen pro opakované braní cizích věcí, neaktivitě při budování… Nebo napsal děkování atd.

Je trochu smutné, že membeři a veterání přicházejí s nápadem na zřízení hodnotícího systému :confused: Každopádně to co zmiňuje kolega I je hlavní důvod, u kterého se lze obávat, že otevřený hodnotící systém kompromituje.

Problém je zjednodušeně následující:
Otevřené hodnocení = velké množství zkreslených hodnocení, křivdy, urážky, obchod s hlasy = mrtě práce něco takovéhleho ošetřit.
Z toho plyne, že ideálně byhodnoti mohli vyšší ranky, které mají vznikat zkrze hodnocení. Jenomže to nijak nezabrání, aby je ostatní nižší hráči otravovali pro lepší hodnocení a stejně tak to nezabrání případnému kšeftování.

Pokud máte řešení problému sem s ním. Mělo by být jednoduché a hlavně snadné na realizaci.

Edit: Jo a samozřejmě lidi jsou líní nějaké systémy používat. Což vede k jejich upadnutí a podobným debatám v současném bodě.

Distancuji se od myšlenky zavádět hodnocení, ale pokud by si třeba konkrétně bobr zavedl vlákno o svém městě -coby starosta- jako takovou kroniku a mohl do ní psát jen on. Nikdo mu hlavu neutrhne, pokud sám napíše děkuji těm a těm…, kteří mu významně pomohli při tom či onom.

Tak když vám to tak vadí, tak to klidně smažte

Odesláno z mého SM-T535 pomocí Tapatalk

Locked.