Malá stavební soutěž

Vyhlašuji soutěž o stavbu chrámu pro nové serverové město.

Zadání:
chrám,kostel, katedrála … ve středověkofantasy stylu. Budova bude umístěna ve městě.
Půdorys 38x30 kostek, vstup na kratší straně. Maximální výška 30. Hloubka případné krypty 15.
Součástí chrámu může být i připojené opatství o půdorysu 15x30, přilehající přímo k hlavní stavbě.

Pokud stavbu realizujete uveďte v příspěvku, kde ji lze na našem serveru nalézt, nebo připojte WorldEdit schematic.

Odměna:
Vítězná budova bude, dle očekávání, umístěna v novém městě Pronteře a stavitel(é) odměněn(i) pamětní deskou.

Jelikož je obecně známo, že připojení ankety zvyšuje atraktivitu příspěvku, přidávám jednu orientační.

Tak můj chrám je hotový můžeš ho najít poblíž města Lorderon

Kdyby jsi sem napsal souřadnice, výrazněji by jsi mi usnadnil práci.

psal jsem je na server kdyz jsi tam byl

Lizarde někdo mi zničil ten chrám.
Vím že se ti nelíbyl ale mě jo a chtěl jsem ho spojit s městem těd je moje 5 hodinová práce v hajzlu.
Prosím tě jestli bys nezvladl zjistit kdo to byl :/.

Tím líp, hehe

a proto si premember :smiley:

Dle zadání bych to postavil takto, ale bez gm na to teď nemám čas.

Jinak zde, co jsem jen tak našel kdysi na netu, třeba pro něčí inspiraci.
Autory bych rád uvedl (já u těchto nejsem), ale neznám je.

Já? :smiley:

Tak již postavený, souřadnice v rohu. Jinak bych dodal, věž lze snadno odstranit v případě potřeby. :slight_smile:

díky za příspěvek, mrknu na to

klidně taky něco spíchnu jestli je to stale aktual

zatím to stále aktuální je. Až tě odchytím tak se můžeme domluvit.

máš to tam omrkni to … creative / tlacitko Streguv playground

sou tam dve verze jednoho kostela … prvni ma plochou hranatou vez,
spis to vypada jako nejake opatstvi ze Spanelska. Na vez se da pres
2 patra vylezt po schodech, je v ni zvon a nahore vyhlidka.

druhy kostel je ten samej, jen je vez snizena o patro se zvonem a plocha strecha nahrazena klasickou
vysokou kulatou stihlou strechou, typickou pro kostely tady u nas. malinko jsem pretahl vysku, jen aby to pekne sedelo.

Lavice v kostele jsou spis na ozdobu, pro pouziti mista jako spawn, se moc nehodej, ale cestu uprostred jsem nechal dost sirokou.
pokud chces i kryptu … klasicky by mel byt vstup za oltarem, ale tady to vzhledem k
limitnim rozmerum nevyjde. Muze byt vstup v tech malych mistnostech po strane hlavni lodi
pravdepodobne by tam pasovalo tocity schodiste v obou mistnostech.

celkove jsou rozmery na katedralu hodne male takze z toho vychazi takovej peknej malej kostel
katedrala aby mela i nejaky detaily se pod 120x50+ dve veze se vstupnim portalem cca 50 vysoky, v cele stavby nevejde.

k tomuhle by se hodila tak maximalne mensi fara propojena cestickou, ale takhle mala by vypadala jako obyc
barak, takze bych ji tam spis nedaval.

Bobr

[ATTACH=full]853[/ATTACH]