Nekonečné vlákno

Neměnil někdo z vás v konfiguraci stylu fonty?

Ehm, já, protože font použitý v nadpisech na hlavní stránce neumí české znaky (a vypadá to fakt hloupě).

Musí to jít nějak fixnout, Greg, který je na linuxu tam prý ty české znaky má normálně tak to nechápu. Dnes se na to s ním podívám. Radil mi, abych českou verzi toho fontu nabízel na serveru v CSS. Faci ty jsi expert, možná bys věděl jak na to.

Taky to nechápu. Nevím, co s tím. Fakt je, že v některých prohlížečích (třeba IE) ani není na první pohled poznat, že to “ě” je z jiného fontu. Snad jedině místo Open Sans vyzkoušet jiný: http://jecas.cz/ceska-pisma

Web používá font Open Sans, který není na všech OS předinstalovaný. Je ho proto nutné stahovat z Google Fonts a při volbě parametrů nezapomenout zaškrtnout možnost Latin Extended (latin-ext), ve které jsou právě obsaženy i ty české znaky.

Upravil jsem login systém. Přidal jsem ingame registrace: [FONT=Courier New]/register (heslo) (email). [FONT=Georgia]Dále jsem přidal příkazy na zapomenutí a zapamatování si IP: [/FONT][FONT=Courier New]/forget[/FONT][FONT=Georgia] a [/FONT][FONT=Courier New]/remember[/FONT][FONT=Georgia]. Všichni hráči se budou muset přihlásit.[/FONT][/FONT]

Provedl jsem mírný update a doplnění pravidel. Bude fajn, když by to aspoň jeden další člověk po mě projel zda tam nejsou chyby, nebo by bylo záhodno něco lépe specifikovat.
Zítra pak upozorním na změny celou komunitu

Nebudu zatím zamezovat plnění huntů mimo Midgard a dungeony. Musím ten plugin celý předělat, je to strašnej bordel. Kdo by to byl řekl, že jsem před rokem uměl o tolik hůř programovat :smiley:

Tak fakt je ten že mimo slimehunty si to ti lidé zase otolik neulehčí. Monstra z dungů si nevytvoří a jestli vajco nebo spawner… snad jen vyjma creeperů.

Nejsem si jistý kam to hodit, takže to hodím sem…

Napadlo mě, že pre-memberům by k vyššímu ranku mohla pomoct i slušnost a užitečnost na fóru a wiki.

Welp, ohľadne toho fóra, myslím si, že niekto sa o to aj pokúša a myslí si, že niečo tým aj dosiahne, ala môj príspevok: https://goldminer.cz/threads/technologie-budoucnosti-prichazi.743/

Tohohle jsem si taky všimnul, možná by nebylo od věci smazat to a zahrnout tohle do pravidel.
Né že by to bylo nějak závažné, ale myslím že je to jen zbytečný spam a lidem na fóru to stejně moc nepřinese.

Koressicek přejmenován na @Koress

Stronghold: cau…Vykup lapis lazuli blocku je celkem za bugovany…
Stronghold: místo 64 blocku ti to veme 10
Stronghold: a da ti to peniza za 64
Stronghold: nebo to pise u 64 ze koupi jen 4 ks a das 32 a koupi vsechno…

Dneska ráno jsem přišel nečekaně na server, na kterém byl sám pan McWaf. Využil jsem šance a ihned po přihlášení jsem si dal vaniš a portnul se na něj…nevím co to přesně bylo, ale podezřelé to je teda fest. Stál nehnutě a rukou klepal do bedrocku. Po několika minutách si asi všiml že tam jsem tak z ničeho nic zmizel. To ještě není všechno, jaké musí mít člověk štěstí, aby měl na +10 docela vzácný předmět s kartou? Viz následující screeny. Nevím jak vám, ale mě to to ani trošičku nezdá tohle…už franc se hrozně divil u jeho beden ve skladu, kde měl dvě s téměř identickým, ovšem velmi vzácným obsahem (45 opb a další)

Klikáním si snaží zajistit, že ho nekickne anti-AFK systém, čímž honí playtime. Nejspíš nejde o hacknutý klient, ale jen nějaký externí skriptovací (makrovací) nástroj nebo integrovanou funkci ClickLock ve Windows.
Otázka zní, zda takové chování chceme postavit mimo zákon… ehm, pravidla serveru.

Jaká je šance, že takhle vylepšil +8 Ancient po vjbovi123 (nebo Deidarovi?)?
S enriched orideconem zhruba 30% na +9 a zhruba 20% na +10.

waf údajně nějak ojebává refine, říkal to jack ounes a dnes i ovce…

Rovnou otázka. Kdo aktuálně pracuje, nebo kdo naposledy pracoval, na nové citadele?

Nejspíš na ní naposledy pracoval Ashiroen, ale Franc snad bude vědět líp.

uhmmm… možná nějakej ten měsíc zpět ashi… membeři tam neudělali zhola nic