Nový survival

Chystám se udělat nový survival kompletně ručně postavený od bedrocku až po nebe. Bude se jednat o takový fantasy svět, který ještě nemá určenou velikost, čím větší tím lepší. :slight_smile: Ocenil bych kdybyste sem napsali vaše nápady, o jaký biom, lépe řečeno o jaký typ země by se to dalo rozšířit, popřípadě věci typu skryté poklady atd., jestli umíte pracovat v nějakém prográmku, tak nepohrdnu i nějakým grafickým zpracováním vzhledu té země atd.

Předem díky za nápady a ohlasy. :slight_smile:

Doba stavění není určená, ale předem můžu říct, že se máte na co těšit. :twisted:

Postupem času budu přikládat screeny průběhu stavění.

[ATTACH=full]484[/ATTACH]

[ATTACH=full]485[/ATTACH]

Na serveru nikdo není, takže mám klid začít stavět úplně od nuly. :slight_smile:
Kdyby se chtěl někdo podílet na stavění země a ukládání rud, klidně napište ve hře.

Jak to bude velké? Vypadá to jako ostrov.

Tohle je zatím takovej základ, něco jako střed. Bude to určitě ještě mnohem větší, ale kvalitně se udělá podzemí tohodle středu a pak se bude po větších částech kopírovat a něco dodělávat ručně na další části. Přesnou velikost ale nevím. Mám v plánu udělat takový podzemní systém s celkem velkolepým chrámem a nějaké další achievmenty které budou zpestřením hraní.

Každopádně vůbec nevím, jak dlouho to budu dělat, je to trošku větší projekt.

Vypadá to dobře, ale pokud to budeš dělat ručně, tak si sežeň nějaký prográmek. Jinak držím palce :wink:

Ručně to nedělám, World Edit a Voxel Sniper to převážně delají za mě. Ale teď se to pozastavilo a pracuje se na dungeonech.