nový systém výkupu

píšu, protože jinak by se to jenom pohřbilo jako další nápady…
nápad (sonyho) je takový, že by se vykupoval stack hay blocků, ale neomezeně…
což má několik výhod - například obilí nejde xrayovat, …

Nepamatuje si někdo, proč je vypnutý anti-x-ray? BTW napsal jsi jednu výhodu, kterou můžu smazat anti-x-rayem.

anit x ray bude lagovat a blbnout, další výhoda je ta, že obilí by šlo vykupovat neomezeně

Jo, to je dobrá komodita, farmy se dají automatizovat jen z části takže stejně zůstane nutnost pole znovu osadit.

Nechám to na tobě Francisco.

chtěl bych slyšet i vyjádření sonyho, a dále, potřebuji někoho, kdo by to naprogramoval, neboť já sám to neumím

Sony se k tomu nemá jak vyjádřit, Facík tu nehraje, takže bych zavedl neomezený výkup obilí, kde se bude vykupovat stack hay-blocků za 100 emeraldů a ostatní výkupy zrušil.

wat

Když pár dní nehraju, tak můj názor už nemá váhu? Teda ne, že by mi to nebylo úplně jedno, jen by mě zajímalo, proč to píšeš.

Sony říkal na TS, že se k tomu nemá jak vyjádřit, tys říkal, že už na MC kašleš.

Myslis to jak jsi na mne vcera nalehal at k tomu okamzite neco napisu a ja ti rekl ze se k tomu TED HNED vyjadrovat NEHODLAM? Vykup takove veci by to nejspis vylepsil ale k naprave cele ekonomiky to asi stacit nebude.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Takže tahle možnost byla zazděna?

Nema to smysl :slight_smile:

Na vse ti reknou ze to bude po spusteni GCS a ze GCS bude obsahovat tohle, tohle, a tohle + tamto a tadyto.

Kolem vseho co se tyka GCS se dela hrozne velke pozdvizeni, kdyz pritom cely ten vyvoj trva tak hrozne dlouho a az se to nekdy konecne spusti, myslite, ze ten system vykupu bude tak hrozne uzasne dokonaly, ze lidi nebudou koncit kvuli svym kruplym Tidal Shoes a kazdy kdo najde nejaky bug, (a ze jich tam z pocatku bude asi dost, ze?) ho nahlasi ihned misto toho aby si nejdriv stihl 20x zkopirovat svuj +8 Ancient Sword a pak se mohl podelat ze dostal rank prisonera a ze tu nehodla dalsich 1200 hodin hrat aby mel pri svem stupidnim chovani aspon zpropadeneho premembera? Houby!
Navic ta udajne planovana prestavba dungeonu… to je trochu moc, nemyslite? Kdyz se podivate na pomer stare a nove Citadely, samotna matematika vam rekne, ze prevedeni na ostatni dungeony je neco nepredstavitelneho… a pri vsi ucte, kde na to hodlate brat lidi?

Poznamka:
Ja timto nezacinam nejaky sileny hate na GCS, jen nektere veci, ktere jsou v planu a veci co se ocekavaji IMHO nebudou to prave orechove.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Přestavba zatím není nutná, GCS je, ty defétisto. Lidi tu nemají co dělat, a proto jsou na jiné (a pravděpodobně horší) servery, protože vyčerpali všechny možnosti, které tady jsou, viz kokot Koress. Ale jelikož GCS tu ještě nějakou chvíli nebude, tak si nemyslím, že pořádný systém výkupu by byl na škodu.

Nahodím to. 100 Emeraldů za stack Hay Blocků, jak jsi říkal.