Pár věcí od Derryse

Ahoj, tak po dlouhé a řekl bych že i uspěšné kalijeře odchazím od Goldmineru.cz. Řekl bych že sjem se snažil dělat pro server nejvíc co šlo a to z postu buildera. Byl jsem jak builder tak assisten geffenu(o tom jsem si vice mene rekl) ale i an to jsem byl ± helper a řekl ybch ze i polo moderator. Ale odchazim protoze i pres toto vsechno si lidi najdou cas aby vas zjebaly za to že delate hovno ackoliv oni aj nekdy z vetsimi posty nedelaji o nic vic nez psali. Mozna jsou aktivní na forum a to je asi vse. Pak dojde na server napise ze jsi vlezlo prdel a ze a pod. Ale sám on si hrabe sám pro sebe a své kamarady a pro ostatní hovno. Na kazdeho ma svuj metr a kdyý nekdo potrebuje pomoct tak napise To není moje vec od toho je tu helper/builder. Ja se staram o server. Ale i tam vsem dekuji za krasny cas na tomto serveru. Myslím ze odchazim s cistym stitem toho ze jsempro server delal maximum. Jo a bobre pokud to ctes ve spizirne mas neco malo ode mne.

A pokud se rozhodne priklad pan Dingacik nebo Francisko komentovat tento prospevek, tak klidne mohou ale ja se nebudu divat. :slight_smile:

Vsem ostatním preji pevne nervy.

A eště mně napadá, že pokud bude chybět builder. Navrhuji Adampospisil. Stavěl jsem sním a myslím že jo dobrej a dokaže mně jak nic nahradit.

Hm toto som nečakal no budiš, len tak k tomu, uvedomujem si, že v texte na nikoho nenarážaš ale s tou predposlednou vetou áno. Len menší detail, nikdy som ťa nemal rád tak ako väčšinu ľudí na servery, ide o to, že staviaš dosť dobre a to sa cení, ale tvoja osobnosť, tvoje správanie, tvoje reči, či už na TSku alebo aj v hre, kvôli tým sa ťa nemal rád, ale budiš. Ahoj.

E. Dingacik: Ako sám vidíš, nie som jediný s Franciscom, ktorý hovorili, že si VDP. :stuck_out_tongue:

Možná jsi se snažil, ovšem výsledky jsou to co se počítá, né snaha.
Jediný důvod proč jsi kdy byl builderem bylo to že žádný builder nebyl dostatečně aktivní, a podle toho se snížily nároky… a tak jsi se k tomu dostal ty. Existovaly jenom 2 věci které ti šly : blbé kecy a dodělávání staveb které už někdo začal, a možná jen díky tomu že jsme pracovali spolu jsi zůstal builderem.
Tvá gramatika, tvé chování (anální horolezec profesio-anál) , příšerné…
A tvé tvrzení že jsi byl polo-mod mě opravdu rozesmálo, myslím že se přeceňuješ.

Ale budiž, je to tvé rozhodnutí. Měj se hezký a šťastný nový rok, děkujeme že jsi nám tak hezky osladil svátky tak milým psaním. S pánem bohem

[ATTACH=full]284[/ATTACH]

Co ZASE já?
Úprava: Stejně neskončíš, na to se ti tvůj rank moc líbí.
Úprava č. 2:
[ATTACH=full]283[/ATTACH]

[ATTACH=full]172[/ATTACH] ach jo :slight_smile: Tak teda … pěknej Novej rok no Derry a pošli link kam si šel :slight_smile:

Bump pro ty, kteří tuhle perlu neviděli.

Díky :c