Případ Martina Johnsona

[SIZE=7]Případ Martina Johnsona[/SIZE]
Typ eventu: Úniková hra s příběhem
Délka eventu: Přesně 30 minut
Dodatečné poklady: ano

[SIZE=5]O co jde a pro koho je event?[/SIZE]
Event je založený na unikání z místností pomocí otevření chodby, nalezení správné cesty… Jedná se prakticky jen o tři veětší místnosti kde musíte najít východ, event je jednoduchý, zvládne ho každý. :slight_smile: Není kam chvátat, odměny také nebudou nijk převeliké. Jsou ve hře dvě stříbrné odměny a dvě zlaté bonusové v chestkách, jinak je tu pouze odměna za dokončení eventu v limitu.

Hlavní cíl je užít si event se vším všudy - Čtení knížek (pouze pět krátkých příběhových knih), které vám odhalí, co se vlastně Martinu Johnsnovi děje v jeho pomatené hlavě. :slight_smile:
[SIZE=5]
Kdy? [/SIZE]

Proběhl 1.6.2018
[SIZE=5]
Příběh[/SIZE]

Probouzíte se v těle Martina Johnssona - Muže, jenž byl odsouzen na doživotí za vraždu své manželky, ke které se nepřiznal. Martin je nemocný - Trpí schyzofrenií a rozdvojením osobnosti. Nalezli ho v koupelně v jeho rodinnm domě s vražednou zbraní celého od krve, zatímco v protější místnosti - ložnici ležela jeho žena mrtvá.
Martin byl několikrát vyšetřen a to jediné, o čem furt mluví je jen nějaký hrad na velkém stromě, který roste přímo z jejich baráku. Přesto skončil ve vězení.

Jednoho dne se Martin probouzí ve své vězeňské cele a má opět halucinace. Vy nyní jeho halucinace prožijete s ním. Projděte si Martinovými bludy s ním, najděte cestu ven z kruhu jeho bludů a dostaňte se skrz tři záludné místnosti za pomocí příběhových knih.

Event byl fajn a lišil se od ostatních tím, že nebylo kam spěchat. Oceňuju příběh do kterého se můžu vžít… Zpracování mapy je luxusní a opravdu jsem si chvíli připadal, že mám bludy :smiley: Jinak stačilo číst všechny knížky a všechno se v pohodě našlo. Díky za event :slight_smile: Víc takových

Velice zabavnej a povedenej event. Rozhodne bych takovychto “myslicich” eventu uvital vic, zapojit se muze kazdej a neni to jenom o nesmyslnym zavodeni mezi sebou. :slight_smile: (y)

Event se mi libil, hledani ingotu po precteni knih je dobry napad. Taky bylo dobre, ze byl nejaky limit a nebyl to zavod - nemuseli jsme spechat.