Ruština VS Němčina

Pomoc :smiley:

Zkus češtinu.

Nepotrebuju.

Nekdy udelam nakou tu chybu ale tak strasne to neni.

:DDD

Ruština - určitě ti říkají, nebo si myslíš že je lehká protože je podobná češtině, bohužel není :smiley: Azbuku se musíš tvrdě našprtat, a slova se ti budou plést (jasně, jsou podobné s českými, ale některé jsou chytáky)
Němčina - něco jako angličtina, ale těžší. bude se ti plést Der/Die/Das , pády budou taky sranda… A nesmímě zapomenout na skladbu vět, která je docela zajímava :smiley:

Být tebou, vezmu si to, co si myslíš že využiješ :smiley: Pokud budeš pracovat v česku, jako řemeslník nebo budeš dělat jinou manuální práci - vem si němčinu.
Ruština teď nemá moc cenu, leda by jsi se připravoval na návrat soudruhů na pomoc svým"bratrům" :smiley:
Ale pokud by jsi náhodou studoval 3. cizí jazyk, tak Ruština je jasná volba

Na co ruštinu? Němčinu využije mnohem víc, stejně tak jako španělštinu, čínštinu et cetera…

Premyslim, Rustina - staci se naucit azbuku.

Nemcina- podobna AJ a tezka.

Němčina je skladbou podobná spíš češtině. A ano, je o dost těžší než angličtina.

Spis uvazuju na Rustine hodne lidi rika ze je lepsi.

Kdyz jsem se ptal 8 tridy a 7 tridy tak vseci rikaly Rustinu.

A k čemu Ti bude? K [ATTACH=full]514[/ATTACH].

Je to jeden z nejzadanejsich jazyku hlavne ve firmach.

Pokud mluvíš o němčině, tak máš pravdu.

Tak To te budu muset bohuzel Franci sklamat, mluvil jsem o Rustine.

Němčina je žádanější.

Ale je tezka nerikam ze je zase Rustina lehka ale asi pujdu na Rustinu.

Ale už vyhrává Němčina :smiley: Jsem ti řikal, ze tady se hlasuje pro němčinu :smiley:

Určite choď na Ruštinu, radím Ti z mojích skúseností, kedže Nemčina sa veľmi podobá na Angličtinu :slight_smile: Síce tá Azbuka, ale to sa naučíš rýchlo.

Tvoje rada je na dvě věci, němčinu uplatníš asi 10x více, a navíc je němčina taky dost lehká.