Situace serveru?

Mám dotaz na situaci serveru, protože už tak nechodí hráči a ani admini.
Proto se chci zeptat jestli na servru pracujete např že děláte novou mapu nebo něco takového, a nebo jestli jste to zabalili a plánujete server zrušit nebo se o něj nestarat a nechat ho na pořád v tomhle stavu.
(omlouvám se za časté opakování slova nebo :smiley: )

s tím že tam nechodí hráči se ale pokusím něco udělat já.
JEN POKUSÍM.

Lidem se nelíbilo, když jim byl jejich nabugovaný equip smazán, že se podvádění přestalo vyplácet a naprosto přefarmeným contentem, tím, že můžes jen klikat… Novej dung tu nebyl dva roky? Čeká se na GCS.

Díky za odpověď.

Ma to vubec smysl se snazit a pokracovat?

Nemáš pořádnej content, ten bude, tak proč to zabalit?

Tak vsichni rikaj ze bude GCS. A stale nic uz asi rok se rika a nic. Nevykaslali se na to vsichni?

A není možné nějak pomoct s tím GCS? Aby to bylo rychleji hotové?

Me se zda ze na to ma pravo jen
TONY, ne zeby ostatni nechteli ale treba to tak je. Mozna jeste Lizard

Kazdej by chtel pomoct.

Na GCS se stále pracuje a blíží se verze 1.0. Ikdyž mnohem pomaleji než bychom si všichni přáli.
Momentálně pro vás není jak pomoci, ten moment přijde až se GCS spustí.

Treba by bylo dobre u vylepsovani armoru/zbrani, dat treba az to dosahne +5 tak at to dava bonusovej enchant treba na War axe +5 tam je zakladni enchanty a jeste treba sila ohne 1 nebo knockback 1. Potom pri vetsim + by ten efekt byl vetsi o 1 treba sila ohne 2.

Nebo at zbran dava poison, wither poison nebo obyc. U armoru treba o jedno srdicko vic nebo mene ALE davalo by to treba vetsi obranu. Nebo at armor dava taky efekty jako zbran.
Treba mit set jakej koliv co dava efekt, tak kdyby jste meli ten set +5 tak by se pridal dalsi efekt. Ale bylo by to super udelat random efekty at to neni stejne at maj hraci hazard s vylepsovanim treba lepsi a horsi efekty. A treba kdyby jste meli wither demon card a ten efekt na zbran s wither jedem tak by to trvali dele ten poison. Sry jsem se upsal:rolleyes:

@Silverscoolls[/USER] [USER=3878]@Munak
Ne, nemá cenu tu začínat hrát, ani sem nikoho zvát. Doporučuju vám jediné, jednou za čas se podívat na úvodní stránku, a pokud tam uvidíte novinku o úspěšném zavedení nového systému, můžete se radovat.

Jsem jen na webu, vim jak to je na tom serveru.

Tony už jsem si myslel že chceš server zrušit podle prvních pár slov. :smiley:

To by neudelal, takovej dokonalej server nechat vymazat, to by udelal jen magor. Kdyby neco tak by to preda nekomu jinemu ten by do toho neco pride atd…

Treba bude ten Combat System a proste se ten goldminer zmeni. Tak jak to lidi zjisti kdyz nechodej na server ani na web? Maximalne novackove a treba tam Silver, Stone atd… ti co jeste ‘‘hrajou’’.

Pokud to nebyla řečnická otázka, tak:
a) Pozveš sem kamarády, ti zase pozvou jejich kamarády…
b) Najdou nás na czech-craftu. (Hlasujte pro nás, získáme tak lepší pozici!)
c) Náhodou (vzpomínka, Google…)
d) Nijak.

Kamaradi mozna nemaj radi majnkraft, a hrajou jine hry.

Kdyby kamaradum bylo 10 tak to jo.

Mně táhne na 30 a ještě před rokem jsem celkem aktivně hrál, takže podle věku bych neškatulkoval.