Stavba Metra

Se @Stone jsme se rozhodli ze by jsme na serveru udelali Metro. Bude to velky projekt a zabere hodne casu tak zde zakladam oddelenou mistnost primo na tento projekt

Prajem pevné nervy a aby ste to dotiahli do konca ak budem môcť tak rád pomôžem :slight_smile:

Tak 100% radi uvitame jakoukoliv podporu :slight_smile: pokud myslis materialni podporu hodi se Koleje, Granite, Diorite, Glowstone :slight_smile: a pokud manualni staci se domluvit :smiley:

[ATTACH=full]905[/ATTACH]

A pokracujeme :smiley: :slight_smile:
[ATTACH=full]906[/ATTACH]

Už intenzivně přemýšlím co bych vám tam nasadil za monstra.
Asi krtky a syslíky :slight_smile:

to neni spatny napad ale doufam ze nebudou zastavovat voziky :smiley:

Já se klidně ujmu kopání mam několik eff5unb3 :smiley:

tak tedy zmena :smiley:
[ATTACH=full]907[/ATTACH]
a kopeme dal :smiley:

Tak jsem udelal kratke video :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=pn9Wcv7ZxkY

Když to tak vidím, tak asi budete muset trochu motivovat ostatní hráče, jakožto investory, aby podél zamýšlené trasy budovali města a pomohli tak projekt nejen financovat, ale ona i ta délka jízdy, která bude při plné délce následovat není nic moc. Ne? Hrubý odhad 11 km délka, průměrná rychlost vozíku je 8 m/s? To vychází na 23 minut cesty? To asi bude chtít občerstvovací stanice

jojo presne tak :slight_smile: bylo v planu udelat zastavky ve vesnicich pri ceste :slight_smile: jeste nevim kudy presne povede cesta tu urcuje @Stone ten by mel udelat o vikendu mapu kudy presne trasa povede :slight_smile:

Já bych udělal tunel a jezdil tam na squidovi. Ten jede několikrát rychlejš jak vozíík