Trello - nový to do list

Nově jsme začali s Tonym používat tento seznam prací. trello.com

Prosím tedy ty co ještě nemají přístup, aby se rezistrovali a sem poskytli registrační údaje. Pokud se budete registrovat přes gmail tak si prosím upravte nick tak aby bylo poznat o koho se pak jedná.
Smysl je jasný. Budete vědět co se děje a co je v plánu a bude možné vás efektivněji úkolovat :stuck_out_tongue:

Aplikace slouží hlavně pro efektivní plánování a plnění práce. Můžete tam odškrtávat, co už je hotové a co ne, můžete se dobrovolně hlásit k úkolům. A nebo dostanete natvrdo úkol od Lizarda a pokud ho nesplníte, čeká vás krutý postih. Členové týmu, kteří tam chybí jsou @Facial_Cumshot[/USER], [USER=153]@Ashiroen[/USER] a [USER=56]@anvlk.

Registered as Facial_Cumshot.

@vlksamotar

Teď už se to používat nebude, nebo to budou používat jen někteří, nebo se tam v poslední době něco událo a uniklo mi to? Totiž, jen se ptám, protože mi před hodinou přišel e-mail s velmi prostou informací, že jsem byl z boardu odstraněn.

Přeskládával jsem obsah boardu pro účely použití pro blížící se testování GCS a citadely.
Než všem zůčastněným psát zda jej navštěvují a tak dále. Jsem je vyházel a ti co se ozvou defacto projevují zájem.
Můžeme tím pádem dál bavit o tom, zda budeš mít čas se tomu věnovat a mám tě tam přidat nazpět

Nebylo by vhodnější to dát sem na fórum?

vzhledem k tomu jaké to pravděpodobně bude kvantum, se s tím na trellu daleko lépe pracuje