Twisted Wastelands

Po dlouhodobém eventovém suchu, které trvalo snad více jak půl roku se vracím ve své plné kráse (:D) a připravuji pro Vás event Twisted Wastelands!

Průběh eventu - Vaším úkolem je najít a posbírat všechny esence na hrací ploše. Až budou všechny esence posbírány, utkají se všichni hráči eventu v jedné PvP aréně, kde poměří své síly s ostatními podle toho, kolik a jaké esence v první části eventu našli.

Odměny budou za obě části eventu, takže může jeden hráč klidně vyhrát 2x první místo, když bude dobrý.

Pravidla eventu- Jsou jednoduchá.

  • Nesmíte si donést žádné věci z okolního světa
  • Je zakázáno zabijet spoluhráče, žducháním z výšek, potapěním atd. (samozřejmě v druhé části povoleno)
  • Je zakázáno opouštět herní plochu (ta nebude dokonalá, takže se někde určitě najde hranice která půjde projít)
  • Je zakázáno pokládat či ničit všechny bloky
  • Chovat se slušně, neurážet spoluhráče a nepoužívat žádné vulgarity!
  • Dodržovat pravidla!

Esence- Esence budou schovány v truhlách, nebo jenom obyčejně položené bloky v podobě vlny. Jakou barvu a vlastnost má která esence se dozvíte v průběhu eventu, kde to bude vysvětleno na tabulích při vstupu do každé lokace, přičemž každá lokace má jiné esence. Esence jsou velmi důležité, protože čím více jich budete mít, tím více budete mít možností v druhé části eventu, takže se nevzdávat a hledat i když výhra v první části nebude jasná!
Jsou 4 druhy esenci a to země, oheň, zeleň a voda.

Aréna- PvP aréna je druhou části eventu, kdy bude záležet na Vašich dovednostech při hledání esencí v části první. Každá esence bude mít v aréně jiný význam a zajistí Vám jiné věci k boji o přežití. Význam esencí bude překvapením na začátku souboje, kdy bude rozhodovat jaký počet z daného druhu máte v inventáři. Aréna bude rozdělená na 4 části, které budou vyhovovat hráčům, kteří budou vlastnit esence daného druhu.

[size=5]Plánovaný start eventu je v sobotu 2. listopadu ve 20:00. O případných změnách startu, které by neměly být více jak jeden den budete informováni na webu a zde v sekci eventy.

Doporučený počet hráčů je 10+, přístupné to bude od ranku premember nahoru.
Přeji všem hráčům hodně štěstí a zábavy. ;)[/size]

Omlouvám se, ale kvůli časovému vytížení se event posouvá na 3.11 20:00

Clarity tím myslí 9.11. tzn. v sobotu.