Udílení ranků

Všichni sem zapisujte změny ranku hráčů. Promote, demote, kdy a proč.

Re: Seznam ranků

Dneska jsem dal promote Daan8heren nebo jak na premembera. Hodnocení má rozporuplné, nějaké + i -, ale má už přes 100 hodin playtime a já osobně jsem ho neviděl dělat bordel.

EDIT Tony: On měl ban na hodně dlouho za podvod. U takových lidí je to těžký no, když mají tak černou minulost, to by taky premembera nemuseli dostat nikdy. Když někdo hraje dlouho a nemá pořád premembera, tak s velkou pravděpodobností přestane hrát, i kdyby hrál normálně slušně. Taky je problém v tom, že systém hodnocení se porád málo používá. (BTW, dávam edit anvlkova příspěvku, protože sem nechci dávat zbytečně příspěvek o tom hráči, když tu mají být příspěvky pouze o promotování a demotování, možná by to chtělo ještě další vlákno, kde se bude řešit chování jednotlivých hráčů.)

Tak a přesně abychom se vyhunl tomu co bude následovat jsem zakládal tento topic.

Kdo dal Banditovi veterána a z jakého důvodu.

Demoted TheDragonKillerz from member to premember.

Odůvodnění:

[19:12:05] Ahoj, chtěl bych se zeptat když půjdu za TheDragonKillerz on mi nechal jeho účet tak dostanu demote na Daan8heeren ?

1. Daan8heeren je tak hloupej člověk, že by si tohle nedokázal vymyslet se záminkou, že tím TheDragonKillerza poškodí.
  2. Member (TheDragonKillerz) by zároveň neměl sdílet svůj účet.
  3. Nikdy jsem nesouhlasil s tím, aby TheDragonKillerz byl member. Ničím nepřispěl, jen otravoval, žebral, přidělával starosti. Nechápu, že se jím vůbec kdy stal.

Promote: Kempino
Pre-member -> Member
Dôvod: Určite má na to byť memberom, nie len s playtime, ale aj skúsenostami a ochotou pomáhať hráčom. Facík to schválil tiež, tak nevidím problém.

Edit by DrLizard: Má nato, ale často se mi nelíbí jeho chování. Plus byl nedávno trestán za nenahlášení a zneužití bugu včetně jeho šíření. (Tady uznávám že z politických důvodu to nebylo plně zveřejněno). Proběhnuté povýšení, ale nezpochybňuji.

[2014/11/06 13:59] Promoted blazer02 from guest to premember.
[2014/11/06 13:59] Promoted harlequins1 from vipguest to vippremember.

Promoted DeadlyWarrior from vipguest to vippremember

[2014/11/06 19:37] Promoted RafaFlashPT from guest to premember.
[2014/11/09 04:26] Promoted Ostroh from guest to premember.

Promoted omri_M from vvvipguest to vvvippremember

[2014/11/25 18:50] Promoted Nevimsa from guest to premember.

Vzhledem k úpravě podmínky na premembera není už třeba je sem psát. Zaznamenávejte tedy jen povýšení na membera.

TheDogSK: pre-member -> member
Nemá moc nahraného na servery (112 hodín playtime), ale s jeho správania a inak sa mi zdá, že vyzerá byť ako normálny človek, ktorý si zaslúži membera, tak či tak je potreba viacej ľudí čo by využívali hodnotenie.

Flea: premember -> member
V pohodě chování, čestná hra, bez problémů.

Promoted Ostroh from premember to member.

// 190 nahraných hodin, něco staví, problémy nedělá, o rank si nikdy neřekl.
// Souhlasili (potažmo nebyli proti): anvlk, Dingacik.

Promoted Blazer02 from premember to member.

// 485 nahraných hodin; nevím o žádných problémech; anvlk je pro; Dingacikova připomínka, že staví jen podle cizích předloh, se mi nezdá jako dostatečný důvod, proč mu povýšení nadále odpírat.

Promoted Daan8heeren from premember to member.

// 406 nahraných hodin; půl roku staré prohřešky u něj s anvlkem považujeme za odpuštěné.

Mr_XRAZORX: pre-member -> member
213 hodín playtime, Gen nebol proti, Facíkovi to bolo viac menej jedno, iba napísal, že vie, že spamuje a anvlk odsúhlasil. Tresty nemá a viac krát som ho videl radiť hráčom.

atartuo2: pre-member -> member
695 hodín playtime, žiadny ban, jediné mínus je, že moc nepíše do chatu, takže som si ho moc nevšímal. Inak Facík aj Gen súhlasia.

Promoted GreeKiller007 from premember to member.

Není se tu moc s kým poradit, ale věřím, že tady žádný problém nebyl a nebude.

Promoted @adampospisil from member to veteran.
Promoted @RafaFlashPT from premember to member.
Promoted @TheDragonKillerz from premember to member.