vylepšovani

Dobry den admine nebo kdo to čte rad bych se podělil o svuj názor na vylepšováni aby se předmět uplně nezničil nezmizel ale bylo byto sniženo o 1-2 napřiklad představtesi že mate nagu +8 a chcete ju rupnout na +9 a mate oridecon a ten předmět v inventu a najednou rup ale neni vše pryč předmět zustal ale je +6 nebo +7 a jmenovalo by se to nevim jak to nazvat prostě okopiruji z jedne hry vytažek přežiti jo ted mi neco trklo pečet prežiti tak nak a stalo byto nakych 150 GMC a naka sance u nejakeho bose taky by mohla by byt ok doufam že tento navrh zhodnoti admini a doufam že totu date jinak diki zatim neco ještě napišu

Žádné úpravy v mechanismu vylepšování se dělat nebudou. Riziko ztráty existuje mimojiné proto, aby vylepšené nedostatkové předměty měly vyšší hodnotu.

CheaterKillerLP potřeboval bys hodinu Češtiny s Francem. :smiley:
Opraveno… :stuck_out_tongue:

Já bych to normálně tak nechal.:slight_smile:

Máš tam chyby. “CheaterKillerLP, potřeboval bys hodinu češtiny s Francem.”

ok tak dobře

To je dobre jak to je ten GoldMiner proc tady neco chcete menit furt i kdyz spis neco vratit ale to uz sem nepatri…

No, pokrok nezastavíš :smiley: věřím že Tony a Lizard toho mají v tomto ohledu ještě mnoho plánů které se pokusí uskutečnit. To že tyhle návrhy jsou zamítány neznamená že nemůžou být inspirací :slight_smile:

Když si zahraješ Ragnarok Online, tak uvidíš, jakým směrem Goldminer přibližně míří. Vyzkoušíš si tím taky obdobu našeho nastávajícího Comat Systému ještě dřív, než se dostane mezi hráče :stuck_out_tongue:

Je to pekne i tak bez zmen jen dungy. hue hue

Hlavne at to vylepsovani neni za prachy, treba +1 bude stat 5000 emeraldu

Já jsem něco psal na admin fórum a odpovědi jsem se nedočkal…

Vylepšování bude stát nějakou menší sumu emeraldů, ale ve smyslu současných cen v řádu stovek. Podstatnější bude stále elunium/oridecon, který bude třeba huntit z monster, to bude obtížnější než nyní (bude padat v menší míře).

Jsem tam dal 5000 eme protoze jsem to videl v Ragnaroku verze na tablety/mobily. Jsem to nemyslel vazne za tolik eme.

By bylo super pri vylepsovani, kdyz dosahnete +5 u zbrani/armoru tak ze by se tam pridal bonusovej enchant nebo by ta vec davala efekt jako potion akorat nekonecneh ale musite to mit v ruce nebo na sobe(armor). Nebo treba na zbran treba War axe +5 je tam zakladni enchant a s +5 by treba davala knockback I nebo silu ohne I. A treba by zbran mohla davat wither poison nebo obyc poison. S kartou by efekt trval dele. Podelte se napady.

Proč by takový efekt měla mít?

Nevim ale kdyz to dava jen sharp tak to je na nic at je jeste neco. Ale to je jedno. Mozna se nekdo najde kdo to oceni.

Dvě věci.
zaprvé, faktická.
Zbraně budou fungovat zcela odděleně od současného minecraftového modelu stejně jako boj nebude závislý jen na klikání, ale na parametrech postavy. Takže enchanty jaké mají teď ani mít nebudou. Refine (upgrade), bude jen posilovat jejich poškození.

zadruhé, rada.
Pokud máš nápad měj vždy připravenou odpověď na otázku “proč?”. Pokud začneš obhajobu “nevím” , tak cokoliv cos napsal prakticky letí obloučkem do koše.

Odpoved na otazku mam vzdy ‘‘proc’’ >’‘proc ne’’. Takze to vylepsovani uz nebude davat sharp ?? Ale jen to poskozeni?

Tak to jsem rad ze uz tam nehraju pokud se to takhle zmenilo.