Zahnívající komunita.

Kde jsou ty časy, když já, Trollcisco, trollil lidi a ti mě zase svorně nesnášeli. Teď přijdu na server, lidi se hádají, kdo má hacky, že “Vallahnojit” stojí za hnojno…

Tomuhle chybí moderátor a pořádná pravidla. Cheatování se rozmohlo, a co by ne? Stáhnu si xray, dostanu ban, tak si přece založím nový účet. A takhle dokola, protože proč ne?

Zajímalo by mě, proč jediný aktivní GM je Facial, a to už není zrovna moc aktivní.

Mimochodem…

[ATTACH=full]682[/ATTACH]

Myslím, že by se měli jmenovat minimálně 3 noví Game-masteři.

Až to zas poběží na plno (po GCS), tak se může nad takovýma věcma přemejšlet. Do tý doby mi můžeš popřát jenom hodně štěstí s implementací novýho systému.

Dokud tu máme Namara, tak je vše v pořádku. Tomu se o haxorech i zdá.
Je pravda, že komunita by chtěla trošku pročistit, ale osobně mi vadí víc lidi jako právě johny1oo.
Myslím, že by nebylo špatné zavést starý systém hodnocení ranků.

Jo konečne by nebyl premember každy (Censored) a nechlubil se že muže do 4 a pak tam jen kill stealoval…

A to že jen male procento hackeru co sou na serveru dostanou ban mi vadi ze všechno nejvic.

Namare musíš mít důkazy na kterých je něco vidět a ne video který je úplně rozmazaný a jede ti to při tom na 10 fps…

[ATTACH=full]778[/ATTACH]

V jedné nejmenované zemi, v nějakém městě, jehož jméno nikdo neznal… Bylo tam pět úředníků. Zmocněnci krále, který sídlil v hlavním městě a na své poddané vůbec neměl čas. A tak byla moc v rukou úředníků. První byl As-Salam, ale ten… no ten šel jednou spát, a spal, až prospal několik měsíců. Říká se, že As-Salam ještě stále spí, ale král z toho nic nevidí. Druhý byl Andrej, muž bystrého úsudku, který dřív na vše dával pozor, ale pak ho to přestalo bavit a oddal se drogám. A pak už z něj nic nezbylo, na veřejnosti se neukazoval, ale říká se, že ho lze zastihnout mimo město… Třetí byl Mughwara, který se po vzoru Andreje oddal stejným drogám, ale ty drogy z něj hlupáka udělaly. I tak byl další mocněnec zničen, stal se hloupým, ubrečeným a arogantním. Ale hlavně zbytečným. Čtvrtý byl Kotlor. Byl to člověk, který šel přes mrtvoly, nic mu nebylo svaté, jmenoval nižší úředníky tak, jak se mu zlíbilo, zavíral lidi, když proti němu řekli slova. Říká se, že z města, ve kterém chcípl pes udělal město duchů. A pak tu byl pátý zmocněnec, Ar-Ptilia, ale toho asi nikdo nikdy neviděl a ani o něm nikdy neslyšel.

Vyborne. Ted tu O sipkove Ruzence. <|:^)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[ATTACH=full]827[/ATTACH]