Zajímavé screeny

Mě napadlo dávat sem kromě chlubivých výtvorů i zajímavosti, co kdo našel a tak :slight_smile:
Začnu já samozřejmě :ugeek:

Poslední drakův nálet

[ATTACH=full]388[/ATTACH]

Následný level po zabití draka

[ATTACH=full]389[/ATTACH]

Mé včerejší noční pátrání po emeraldech si vyžádalo trochu delší procházku, viz. souřadnice. Bylo však úspěšné, zde je vyfocen můj první nález, bylo jich ale víc :mrgreen:

[ATTACH=full]390[/ATTACH]

Už se vám povedlo najít mine shaft na bedrocku? Mě poprvé, docela lol (všude diamanty :smiley: )

[ATTACH=full]391[/ATTACH]

moc pěkný screeny

Já ještě nikdy emeraldy nenašel :smiley:

Musíš jít právě daleko, protože současný svět je načtený ještě pro starší verzi, kde emeraldy nebyly…musíš prostě načíst úplně nový chunk :smiley: alespoň já si to myslím že to tak je

http://postimage.org/image/t4g0mrmbf/
Copak se tady asi dělo za creative neplechu? :smiley: Nalezeno v eldarii, podle mě nemožné, aby se tohle vygenerovalo, je to na úrovni 1 :slight_smile:

Tak jsem to stihl ještě v roce 2012, poslední stack diamantů jsem nakopal pár hodin před silvestrem…příští rok to vidím na železné bloky :smiley:

Maj gad :smiley: ty jsi blázen :smiley:

Drak byl jako vždy lehký, odpočívej v pokoji Isles, společná fotka s dračím vejcem a těch co ho lovili na našem bývalém ostrově :smiley:

[ATTACH=full]386[/ATTACH]

Kostlivec zašel na nákup do Pivlova New Yorkeru a ještě to doplnil benjaminnou helmou :lol:

[ATTACH=full]387[/ATTACH]

Podle těch nohavic bych řekl že ten kostlivec je Crime :smiley:

Vymyslel jsem nový druh bloku -chicken blok!

Jak dlouho jsi tam byl dneska? Mě to nevyrostlo ani těch 50 bloků od spawnu. :smiley:

Anvlku já říkal že to nedokážeš nacpat jako já na ostrově, ty slepice se nesmí hýbat :smiley:

Ještě jsem to nepozabíjel, naházím tam plnou truhlu vajec a bude to :slight_smile:
(a pak udělám plný hrad šípů a budu vás sniperovat :lol: )

Jen se ukaž!!! :smiley: :smiley:

Hoši, nelagujte server :slight_smile:

Ti dva co to lagovali tntčkama už nikdy neuvidí světlo Midgardu. :twisted: xD

Až zas bude plná RAM, tak víme, že je plná anvlkových slepic :smiley:

Moje slepice nikomu neublížily, ani serveru :smiley:
To dělali ti lamáci co pouštěli stovky tnt v creativu (asi)
Navíc už jich nemám tolik, výroba šípů nepočká :twisted:

K těm dvoum jsem ne náhodně portl, jestli nedělají blbosti a co jsem neviděl. :smiley: 1% ram volné. :smiley: Ani přes dva upozornění toho nenechali, tak dostali ban.

Tak jsem si kutal a najednou vidim toto ! :smiley: